Obchodní centrum Stará Boleslav

Správa nemovitostí Brandýs nad Labem byla založena roku 2003 jako organizace spravující nemovitý majetek určený k pronájmu. Naše společnost se zabývá nejen pronájmem komerčních nebytových prostor a kanceláří, ale také jejich správou.

obchodní prostor brandýs nad labem

Pronajímáme komerční a nebytové prostory v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Do správy nemovitostí naší společnosti spadá významný obchodní areál ve Staré Boleslavi a komerční budovy v Brandýse nad Labem. Komerční areál ve Staré Boleslavi byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, a tím se stal nejvýznamnější obchodní lokalitou v dvojměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Dominantou tohoto areálu je v historickém duchu zrekonstruovaná budova bývalé jezuitské rezidence v Boleslavské ulici v centru města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Tato budova a její okolí bylo v posledních letech předmětem mnoha úprav, rekonstrukčních prací a renovací. Rekonstrukce byla dokončena v roce 2006. Areál je situován severozápadně od kostela Panny Marie.

Naše společnost nabízí pronájem kanceláří a kancelářské prostory, komerční prostory vhodné k provozování obchodů, nebytové prostory a prostory pro restaurace s možností využití rozlehlé parkovací plochy. Péče nejen o budovy určené k pronájmu, ale i o parkovací a přilehlé plochy a záhony, jsou součástí naší správcovské činnosti.

Naší snahou je udržovat úroveň tohoto komerčního areálu na vysoké úrovni jak pro návštěvníky, kteří zde vyhledávají obchody a služby, tak pro naše nájemce a jejich zaměstnance. Celistvost areálu je dána portfoliem obchodní činnosti a služeb zdejších firem. Tento fakt přitahuje tisíce návštěvníků denně.

Areál je vhodný pro umístění obchodu i obchodních míst společností. Tento areál je významným komerčním centrem nejen díky své poloze, ale i díky rozmanitosti nabízených služeb. Je pohodlně dostupný pěšky, kapacita 120 parkovacích míst je využitelná i pro vzdálenější návštěvníky.

Pronájem prostor